| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆発 防暴 |
| 色 | シルバー |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 体重 | 1本あたり1650g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1150g per piece |
| 材料 | PET (パネルボード) |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | シルバー |
| 体重 | 1本あたり660g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | シルバーとブラック |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 体重 | 1個あたり1450g |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀 |
| 重さ | 1個あたり1250g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 (パネルボード) |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | シルバー |
| 体重 | 片あたり700g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 (パネルボード) |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | シルバー |
| 体重 | 片あたり350g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| 材料 | ペット&アルミニウム |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 白と黒 |
| 重さ | 1本あたり470g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |