| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀 |
| 重さ | 1個あたり1250g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防暴 防爆 |
| 色 | 銀 |
| キースイッチの寿命 | 2百万以上の操作 |
| 重さ | 3500g |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| 製品のステータス | ストック |
|---|---|
| キーの材料 | ステンレス鋼 |
| スイッチ寿命 | 2,000万 件 以上 の 手術 |
| パネルのマウント | はい |
| 破壊行為防止 | IK07 |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | シルバーとブラック |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 体重 | 1個あたり1450g |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 |
| キーボード言語 | キーボードのデフォルト言語はUSで,異なる言語をサポートします. |
| 重さ | 275g |
| パッケージの詳細 | 交渉可能 |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1750g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防暴 防爆 |
| 色 | 銀 |
| キースイッチの寿命 | 2百万以上の操作 |
| 重さ | 3500g |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀 |
| 重さ | 1個あたり1750g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |