| 材料 | SUS304ステンレス鋼 (SUS316はオプション) |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防暴 防爆 |
| 色 | 銀 |
| キースイッチの寿命 | 2百万以上の操作 |
| 重さ | 1個あたり1450g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1750g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 (パネルボード) |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | シルバー |
| 体重 | 片あたり700g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀と黒 |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 重さ | 1個あたり1150g |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀と黒 |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 重さ | 1個あたり1150g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 絵として |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 重さ | 1個あたり1550g |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀 |
| 重さ | 1個あたり1750g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀 |
| 重さ | 1個あたり1260g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |