| Keyword | Industrial keyPad with touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | more than 10 million of operations |
| Keys Number | 16+2 keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| 製品のステータス | ストック |
|---|---|
| 洗える | はい |
| 防水 | サポート |
| レイアウト | カスタマイズされた |
| 動作温度 | -40℃への+65℃ |
| 材料 | SUS304ステンレス鋼 (SUS316はオプション) |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防暴 防爆 |
| 色 | 銀 |
| キースイッチの寿命 | 2百万以上の操作 |
| 重さ | 1個あたり1450g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防暴 防爆 |
| キーボード言語 | キーボードのデフォルト言語はUSで,異なる言語をサポートします. |
| 色 | 銀と黒 |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀 |
| 重さ | 1個あたり1750g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 絵として |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 重さ | 1個あたり1550g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1750g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | 銀 |
| 重さ | 1個あたり1250g |
| 動作温度 | -40°C+65°C |
| 材料 | SUS304 ステンレス鋼 |
|---|---|
| 特徴 | 防水 防塵 防爆 |
| 色 | シルバー |
| キースイッチの寿命 | 200万回以上の手術を行いました |
| 重量 | 1個あたり1250g |